Firma Valmont Polska jest częścią Valmont Industries Inc. światowego lidera w produkcji słupów i masztów oświetleniowych. W Polsce Valmont jest największym producentem w swojej branży. Nasze wyroby od 30 lat produkowane są w zakładzie w Siedlcach i wysyłane do wielu krajów i spełniają najwyższe wymagania jakościowe obowiązujące na rynkach europejskich.
W Valmont jesteśmy dumni z zapewniania bezpiecznego i przyjaznego środowiska pracy. Naszym celem jest tworzenie kultury, gdzie zdrowie i bezpieczne miejsce pracy są traktowane przez naszych pracowników, klientów i gości jako niezbędne do osiągania wspólnego sukcesu.
Dołącz do zespołu, w którym Twoja praca ma znaczenie. Nie czekaj, przejrzyj aktualne oferty pracy!
Spawacz
Miejsce pracy: Siedlce
Opis stanowiska
  • montaż i spawanie konstrukcji stalowych
  • prace ślusarskie: cięcie, szlifowanie, wiercenie
  • kontrola jakości w oparciu o rysunek techniczny
Wymagania
  • Umiejętność spawania (MAG 135) oraz aktualne certyfikaty spawalnicze - mile widziany II stopień
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi: miarą zwijaną, suwmiarką, spoinomierzem
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Uprawnienia II S do obsługi suwnicy z poziomu „0” – mile widziane
Oferujemy
  • Zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz nabycia nowych umiejętności
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Bonusy świąteczne, wakacyjne
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Spotkania integracyjne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Pakiet MultiSport
  • PPK
Administratorem danych jest Valmont Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach przy ul. Majora Henryka Sucharskiego 6. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych na stronie valmont.pl w zakładce "ochrona danych osobowych".