Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim
Spawacz
Miejsce pracy: Węgrzynowo
Numer: StPr/24/0486
OBOWIĄZKI:
spawanie MIG/MAG
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Węgrzynowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Specjalista ds. obsługi klienta linii lotniczych z jęz. niemieckim

dzisiaj

Concentrix

Więcej informacji

Travel Advisor with Norwegian

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa, Aleja Solidarności 171