Specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim
Specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski
Numer: StPr/24/0237
OBOWIĄZKI:
Koordynacja procesu sprzedaży internetowej, analiza rynku, przygotowanie ofert, sprzedaż, realizowanie złożonych zamówień, obsługa klientów internetowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sokołów Podlaski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Najnowsze oferty pracy:

Technik Farmaceutyczny

dzisiaj

Cosmedica

mazowieckie / Warszawa, al. Wilanowska 89

Więcej informacji

Technik Farmaceutyczny

dzisiaj

Cosmedica

mazowieckie / Warszawa, al. Rzeczypospolitej 1

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Manager / Managerka projektu biznesowego

wczoraj

NORMA Mariusz Bebłowski

mazowieckie / Warszawa

Planowanie i zarządzanie projektem Nadzorowanie prac marketingowych Aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami Realizowanie...

Więcej informacji

Account Manager

2024-05-17

Portal Praca.pl

mazowieckie / Warszawa, Ursynów, Al. KEN 18 (przy metrze Kabaty)

Jeśli jesteś zmotywowany do poszerzania horyzontów biznesowych oraz tworzenia trwałych relacji z klientami, to ta oferta jest dla Ciebie! Twoje...

Więcej informacji