Specjalista ds. Badań i Rozwoju w branży budowlanej

Climatic – projektujemy i budujemy modułowo – solidnie, szybko, innowacyjnie i kompleksowo.

Spółka Climatic z centralą pod Warszawą (w miejscowości Reguły) jest polską firmą działającą w kraju i zagranicą. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia. Mamy własny duży zakład produkcyjny. Inwestycje realizujemy głównie w systemie zaprojektuj-wybuduj.

Jesteśmy pionierami i specjalistami w realizacji inwestycji wykonywanych w technologii modułowej takich obiektów jak: szpitale, budynki medyczne, obiekty wojskowe, policyjne i inne budynki specjalistyczne, szkoły i przedszkola, budynki użyteczności publicznej oraz wielu innych.

Nasz portfel zamówień wciąż rośnie dzięki naszej innowacyjności i referencjom.

Inwestycje realizujemy: dwa razy szybciej / na czas / w wysokiej jakości / bezproblemowo.

Jeśli chcesz się rozwijać, dołącz do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu.

Stań się częścią naszego sukcesu.

Więcej informacji znajdziesz na www.climatic.pl

Miejsce pracy: Reguły, k. Warszawy
Twój zakres zadań:
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w dziale badań i rozwoju;
  • współpraca z jednostkami badawczymi, w tym z ITB, IMP;
  • obliczenia termiczne;
  • przygotowywanie raportów z badań;
  • obsługa i nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym (np. komory klimatyczne);
  • optymalizacja procesów projektowych oraz produkcyjnych;
  • wsparcie działu projektowego w zakresie doboru stolarki otworowej;
  • tworzenie dokumentacji technicznej dotyczącej detali.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe inżynier – budownictwo – warunek konieczny;
  • znajomość branży stolarki otworowej;
  • umiejętność czytania i analizowania rysunku technicznego;
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD i MS OFFICE;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność, skrupulatność, operatywność;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok;
  • prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • znajomość przepisów budowlanych.
Oferujemy:
  • umowę o współpracę (b2b) lub UoP w stabilnej ekonomicznie firmie;
  • premię adekwatną do zaangażowania i osiągnięć;
  • stanie się częścią Indywidualnej Korporacji Rodzinnej;
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy;
  • darmowy parking;
  • imprezy integracyjne;
  • brak derss codeu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.