Specjalista ds. dokumentacji eksportowej

Branżą firmy Szalpol jest handel międzynarodowy produktami mleczarskimi oraz dodatkami do żywności.

Miejsce pracy: Łajski, ul. Suwalna 7
Zadania:
  • Obsługa operacyjna zamówień
  • Utrzymywanie kontaktu z kontrahentami firmy w zakresie logistyki oraz dokumentacji
  • Obsługa zamówień w zakresie poprawności dokumentacji (inkasa, akredytywy)
  • Przygotowywanie finalnych zestawów dokumentów
  • Prowadzenie rejestru zamówień
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średnio zaawansowanym
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Znajomość oprogramowania Microsoft Office
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji eksportowej w języku angielskim
  • Doświadczenie w sporządzaniu inkas oraz akredytyw
  • Umiejętność prowadzenia korespondencji elektronicznej
  • Dobra organizacja pracy
  • Dokładność, sumienność
Oferujemy:
  • Stabilne warunki pracy
  • Premia na koniec roku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Brak dress codeu
  • Napoje
  • Dostęp do kuchni
  • Parking
  • Elastyczne warunki pracy