Specjalista ds. finansowych

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Tarczyn
Numer: StPr/24/0904
OBOWIĄZKI:
prowadzenie analiz ekonomicznych i finansowych, bieżący monitoring sytuacji rynkowej, potencjału gospodarczego ikonkurencji, negocjowanie z klientem warunków i cen produktów rynku finansowego, analizowanie potrzeb inwestycyjnychfirmy, oferowanie i sprzedaż instrumentów finansowych i pochodnych, przygotowywanie oferty dotyczącej produktówrynków finansowych, sporządzanie raportów i sprawozdań finansowych, kontrolowanie kosztów w określonym obszarzedziałalności firmy, kontakt z osobami turkmeńskojęzycznymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: turkmeński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tarczyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 748,92 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie