Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Płock
Zakres obowiązków:
  • -          Bieżąca obsługa kadrowa pracowników - przygotowanie oraz  prowadzenie dokumentacji pracowniczej (akta osobowe) związanej z zatrudnieniem, trwaniem oraz zakończeniem stosunku pracy

    -          Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników, zleceniobiorców, prowadzenie rozliczeń z US i ZUS

    -          Rozliczanie czasu pracy pracowników: nadgodzin oraz absencji

    -          Przygotowywanie deklaracji rocznych (PIT, ZUS) i innych zgodnie z przepisami prawa

    -          Współpraca z Działem BHP i Jakości w zakresie szkoleń i badań BHP

    -          Prowadzenie zgłoszeń do ZUS, PPK

    -          Współpraca z działem Księgowości

Wymagania:

-          Umiejętność samodzielnej obsługi kadrowo-płacowej pracowników

-          Umiejętność obsługi programów Płatnik, TETA

-          Bardzo dobra znajomość prawa pracy, podatków i ZUS

-          Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

-          Prawo jazdy kat. B

-          Wysoka etyka pracy i pozytywne nastawienie

-          Zaangażowanie

  • Wysoka etyka pracy i pozytywne nastawienie.
Oferujemy:

-          Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-          Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu

-          Realne możliwości rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach zewnętrznych

-          Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna LUX MED, fundusz socjalny, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport