Specjalista ds. kontroli jakości i badań laboratoryjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Specjalista ds. kontroli jakości i badań laboratoryjnych
Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Numer: StPr/24/0212
OBOWIĄZKI:
kontrola jakości surowców, półproduktów i produktów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe


Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe (kierunkowe) - technik żywienia, gastronomiczne.

Miejsce pracy:

Ostrów Mazowiecka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Najnowsze oferty pracy:

Serwisant maszyn budowlanych (dział maszyn do głębokiego fundamentowania)

dzisiaj

Liebherr Polska Sp. z o.o.

mazowieckie / Rusiec (pow. pruszkowski, gm. Nadarzyn), k. Nadarzyna

Więcej informacji

Operator maszyn

dzisiaj

ManpowerGroup

mazowieckie / Błonie

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Kontroler Jakości

dzisiaj

KGL S.A.

mazowieckie / Czosnów

Oferujemy: wdrożenie pod nadzorem doświadczonych pracowników pracę w systemie zmianowym prywatną opiekę medyczną Medicover kartę Multisport...

Więcej informacji

Kontroler Jakości

dzisiaj

KGL S.A.

mazowieckie / Klaudyn

Oferujemy: wdrożenie pod nadzorem doświadczonych pracowników pracę w systemie zmianowym prywatną opiekę medyczną Medicover kartę Multisport...

Więcej informacji