Specjalista ds. księgowości z językiem angielskim

Miejsce pracy: Łomianki
Twój zakres obowiązków:
  • Dekretacja/księgowanie dokumentów walutowych
  • Rozliczanie wydatków/pracowniczych delegacji
  • Kontrola dokumentacji, przygotowanie płatności, księgowanie wyciągów bankowych
  • Udział w zamykaniu miesiąca/roku
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie w finansach/księgowości
  • Angielski min. B2
  • Komunikatywność, skrupulatność, chęć do nauki
Plusy:
  • Znajomość niemieckiego
Oferujemy:
  • Stałą pracę, umowa o pracę
  • Międzynarodowe środowisko
  • Możliwość rozwoju i samodzielności
  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie życiowe