Specjalista ds. Nieruchomości

Misją LOTAMS jest oferowanie usług najwyższej jakości poprzez wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z najwyższymi standardami, by zapewnić niezawodność operacji lotniczych i bezpieczeństwo pasażerom.

Nr ref.: TAI/02/2024
Obowiązki na stanowisku:
  • Zapewnienie bezpiecznej i ekonomicznej eksploatacji kompleksu budynków (magazyny, warsztaty, hangary lotnicze)
  • Nadzór oraz kontrola nad budynkami, maszynami i urządzeniami infrastruktury technicznej na terenie bazy lotniczej
  • Utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji
  • Analiza usterek i awarii oraz rozwiązywanie problemów technicznych infrastruktury
  • Planowanie oraz nadzór nad wykonywaniem przeglądów oraz konserwacji urządzeń instalacyjnych
  • Monitorowanie pracy firm zewnętrznych wykonujących usługi na terenie budynków
Nasze wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku przy utrzymaniu technicznym nieruchomości
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Znajomość powszechnie używanych materiałów budowlanych oraz metod napraw awarii
  • Znajomość pakietu MS Office Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych
  • Pakiet świadczeń socjalnych
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest LOT AIRCRAFT MAINTENANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45C, 02-146 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000352848, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRK, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 225 470 099,40 zł, NIP: 522-294-67-95, REGON: 142321116 moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i CV w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.