Specjalista ds. Ofertowania w Dziale Serwisu

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta i dostawcy rozwiązań technicznych, do biura w Czosnowie, poszukujemy Specjalisty ds. Ofertowania w Dziale Serwisu.
Czosnów, k. Łomianek
Charakterystyka stanowiska:
  • Praca stacjonarna od poniedziałku do piątku, w biurze w Czosnowie.
  • Główne zadania: obsługa procesu dostaw i sprzedaży części zamiennych.
  • Główne wymagania: Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność posługiwania się komputerem, pakietem Microsoft Office i programem Microsoft NAV (preferowane).
  • Umiejętność swobodnej komunikacji. Pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy.
  • Mile widziana możliwość komunikacji w języku angielskim (komunikacja email, dokumentacja techniczna części zamiennych).
  • Oferowany przedział wynagrodzenia na początek pracy: ok. 8000 zł brutto w zależności od kwalifikacji.
  • Rodzaj Umowy: Umowa o pracę na pełny etat.
Zakres obowiązków:
  • Analiza zapytań ofertowych (przekazywanie do odpowiednich działów lub przygotowanie ofert dla Klientów).
  • Pomoc klientom w specyfikacji części zamiennych.
  • Przygotowanie ofert w programie Microsoft NAV, w oparciu o katalogi części zamiennych i cenniki.
  • Przygotowanie zamówień, rozliczanie zleceń i fakturowanie w programie Microsoft NAV.
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o bardzo dobrej opinii na rynku pracy, z niewielkim wskaźnikiem rotacji.
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.