Specjalista ds. oprogramowania

Zaczęło się w 1984 roku w Polsce i trwa nadal, ale już dawno przekroczyło granicę – od lat nasze produkty są sprzedawane i użytkowane na całym świecie.

RADWAG to największy polski producent wag elektronicznych i jeden z największych producentów światowych. Urządzenia, rozwiązania i akcesoria z oferty firmy są stosowane w branży farmaceutycznej, spożywczej, chemicznej i w każdej innej, a także w laboratoriach badawczych oraz instytutach ochrony zdrowia i środowiska.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy:

RADWAG - siedziba w Radomiu, ul. Toruńska 5

Zakres obowiązków:
  • wdrażanie i serwisowanie oprogramowania RADWAG,
  • rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych i telefoniczne wsparcie klienta,
  • doradztwo w zakresie zagadnień związanych z systemami wagowymi,
  • prowadzenie prezentacji i szkoleń dla pracowników firmy RADWAG i dla klienta,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej.
Wymagania podstawowe:
  • łatwość w obsłudze komputera i programów informatycznych,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • umiejętność pracy w zespole i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych i komunikatywność,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, systematyczność i kreatywność,
  • gotowość do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
Wymagania dodatkowe:
  • znajomość najnowszych technologii informatycznych,
  • wiedza z zakresu programowania, baz danych oraz obsługi środowiska Windows i Linux,
  • doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych,
  • znajomość języka angielskiego.
W zamian oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • poznawanie najnowszych technologii rynku IT,
  • szkolenia specjalistyczne,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dodatkowe benefity (m.in. ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty MultiSport i obiadów w stołówce, dostęp do świeżej kawy z ekspresu).