Specjalista ds. planowania zaopatrzenia (k/m)

Aktualnie dla naszego Klienta, globalnego producenta z branży FMCG, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów
Nr ref.: a0tbI000005rYrtQAE
Zakres zadań:
  • całościowe zarządzanie zapasami w sieci zaopatrzenia,
  • zarządzanie i weryfikacja realizacji planów,
  • rozwiązywanie i komunikowanie problemów z zaopatrzeniem oraz ich wpływu na popyt,
  • współpraca z głównym planistą, planistą zakupów i harmonogramistami na poziomie fabryki,
  • zapewnienie dostępności zasobów w warunkach ograniczeń.
Wymagania stanowiska:
  • doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem zapasami,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane - kierunek związany z łańcuchem dostaw),
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość procesów łańcucha dostaw,
  • umiejętność analitycznego myślenia.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów pozapłacowych: opieka medyczna + opieka stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport,
  • zatrudnienie na podstawie UoP, na czas nieokreślony po okresie próbnym,
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym przedsiębiorstwie, o stabilnej pozycji.
www.trenkwalder.pl