Specjalista ds. Rozwoju Relacji Biznesowych

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów poprzez nawiązywanie kontaktu - telefon, internet, targi, konferencje, spotkania
  • Obsługa zapytań z platformy sprzedażowej
  • Prowadzenie sprzedaży usług / wynajmów świadczonych przez SIXT Polska
  • Uczestniczenie w negocjacjach, przygotowanie ofert handlowych, przetargowych oraz koordynacja ich realizacji
  • Obsługa przedsprzedażowa i posprzedażowa
  • Raportowanie powierzonych zadań
  • Administrowanie dokumentacją handlową w systemach IT

NASZE WYMAGANIA:

  • Osobowość zorientowana na pozyskiwanie Klienta oraz osiąganie celów
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży automotive
  • Umiejętności sprzedażowe, analityczne, wyciągania wniosków, znajomość programu Microsoft Excel
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymaniu długofalowych relacji z klientami
  • Samodzielność i determinacja w działaniu, jak również umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zainteresowanie tematyką motoryzacyjną.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia oraz samodzielność w działaniu
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Samochód służbowy
  • Opiekę medyczną oraz owoce finansowane przez pracodawcę
  • Najem pracowniczy samochodów na atrakcyjnych warunkach w Polsce i za granicą
  • Zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego na platformie e-learningowej
  • Imprezy firmowe i poza firmowe ;)