Specjalista ds. Sprzedaży

RSU4U
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem od niedawna prężnie rozwijającą się na rynku polskim. Zajmujemy się kompleksowym wykańczaniem wnętrz: Doradztwo - Projektowanie - Wykończenie.
Naszą pasją jest projektowanie i tworzenie ciekawych, niepowtarzalnych przestrzeni. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko specialisty ds. sprzedaży.
Obecnie personel firmy liczy ponad 280 pracowników.
Na dzień 1 grudnia 2023 roku nasza firma mogła pochwalić się 950 zrealizowanymi projektami.

Nie jesteśmy tylko liderami w projektowaniu i wykańczaniu mieszkań, ale również w dziedzinie IT. RSU jest twórcą unikalnej aplikacji mobilnej "Roomskey".

Miejsce pracy: Warszawa, Włochy
Zakres obowiązków:
  •  Realizacja celów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych i B2B
  • Aktywna sprzedaż usług firmy
  • Prowadzenie efektywnych spotkań, umiejętne badanie potrzeb klientów
  • Przygotowywanie ofert i umów
  • Prowadzenie prezentacji biznesowych
  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku poparte wynikami
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniach oraz poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Chęć rozwoju i nastawienie na cel
  • Znajomość obsługi komputera
  • Elastyczność

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług wykańczania wnętrz pod klucz
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nie tylko o tym mówimy ale cenimy work-life balance
  • Hybrydowy system pracy po okresie próbnym (dwa dni w tygodniu zdalne)
  • Realny rozwój i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Szkolenia produktowe
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie na rynku polskim
  • Opiekę doświadczonego Specjalisty w pierwszych miesiącach pracy;
  • Biuro w dobrej lokalizacji;
  • Pracę w młodym, energicznym zespole;
  • Skuteczny marketing wspierający sprzedaż;
  • Miejsce parkingowe pod siedzibą firmy;
  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw, mających na celu rozwój biznesu przy zachowaniu wysokich standardów jakościowych;
  • Eventy integracyjne.