Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Firma zajmująca się gospodarką odpadami zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście
Zadania:
  • Wyszukiwanie informacji o przetargach oraz składanie ofert.
  • Weryfikacja ofert od strony merytorycznej oraz pod względem zgodności z zapytaniem ofertowym i dokumentacją.
  • Przygotowywanie ofert przetargowych pod względem formalno- prawnym.
  • Terminowa realizacja zadań związanych z procedurą przetargową.
  • Monitorowanie wyników postępowań przetargowych.
  • Prowadzenie rejestru i archiwizacja prowadzonych postępowań.
  • Koordynowanie i nadzorowanie wpłat/wypłat wadium i zabezpieczeń.
  • Bieżące nadzorowanie oraz występowanie do Organów o zaświadczenia (KRK, US, ZUS, Bank).
  • Informowanie przełożonego o wyborze najkorzystniejszej oferty, ofertach odrzuconych oraz o wykonawcach wykluczonych z postępowania.
Oczekiwania:
  • Praktyczna znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
  • Dobra znajomość pracy z komputerem i systemami informatycznymi, w szczególności Pakietu Office (Word, Excel).
  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Samodzielność, systematyczność, skrupulatność.
  • Dobra organizacja czasu pracy.
  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy.
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie.
  • Szansę na rozwój zawodowy.
  • Możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności.