Specjalista / Specjalistka ds. Employer Brandingu

Miejsce pracy: Osieck
Zadania:
  • Employer branding
  • Dbanie o wizerunek firmy (trzy marki)
  • Prowadzenie strony internetowej, mediów społecznościowych
  • Przygotowanie strategii marketingowej, przygotowywanie materiałów promocyjnych
  • Współpraca z agencjami reklamowymi
  • Analiza danych rynkowych
Wymagania:
  • Umiejętność tworzenia materiałów reklamowych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
Mile widziane:
  • Wykształcenie o kierunkowe
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatnie do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • Umowę o pracę i pełny etat
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Ubezpieczenie grupowe na życie w PZU
  • Opieka medyczna
  • Szkolenia