Specjalista / Specjalistka Utrzymania Ruchu

Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych
oraz czołową firmą na Rynku Europejskim.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Wola Mrokowska (przy trasie E7 Kraków-Warszawa), woj. mazowieckie
Główne zadania:
  • udział w tworzeniu planów konserwacyjnych i remontowych,
  • pomoc przy tworzeniu list części zamiennych,
  • zamawianie części do maszyn, narzędzi, a także środków ochrony indywidualnej,
  • nadzór nad magazynem części zamiennych,
  • współpraca z dostawcami maszyn i urządzeń.
Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie lub w trakcie studiów,
  • pożądana umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu mechaniki,
  • sumienność i dokładność,
  • znajomość obsługi komputera,
  • mile widziane osoby bez doświadczenia zawodowego.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • rosnące wynagrodzenie wraz z rozwojem zaangażowania i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności w obszarze utrzymania ruchu,
  • przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i wsparciu zespołu,
  • świadczenia z funduszu socjalnego,
  • dofinansowanie posiłków,
  • dostęp do programu MultiSport oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.