Specjalista / Szkoleniowiec ds. Safeguarding

Ogłoszenie numer: 8928343, z dnia 2024-04-19

Fundacja ADRA Polska

Fundacja ADRA Polska jest polskim oddziałem międzynarodowej organizacji humanitarnej ADRA działającej w przeszło 100 krajach świata. W Polsce oficjalnie rozpoczęła swoją działalność z końcem roku 2009. Jako swój cel postawiła sobie prowadzenie działalności dobroczynnej – więcej https://www.adra.pl/

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Kompleksowe prowadzenie szkoleń z obszaru Safeguardingu;
  • Przygotowanie i aktualizacja materiałów szkoleniowych;
  • Opracowywanie i prowadzenie szkoleń dotyczących bezpieczeństwa Kobiet, Dzieci, Młodzieży oraz ochrony przed nadużyciami;
  • Dostosowywanie treści szkoleń do różnych grup docelowych, w tym Pracowników, Wolontariuszy, Beneficjentów;
  • Współpraca ze Specjalistami ds. Safeguardingu;
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji, przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, rozporządzeń RODO oraz zasad z zakresu Safeguarding, BHP;
  • Współpraca z zespołem Fundacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • Znajomość praw, polityk i procedur oraz wytycznych z zakresu Safeguardingu;
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń;
  • Uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalących umiejętności z zakresu Safeguardingu;
  • Zapewnienie wysokiej jakości i interaktywności szkoleń w celu maksymalizacji efektywności przekazu;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, komunikatywność;
  • Znajomość obsługi pakietu Office

Oferujemy

  • Formę zatrudnienia (UZ, B2B) w zależności od preferencji Kandydata/Kandydatki;
  • Otwartość na inicjatywy;
  • Szkolenia, spotkania integracyjne;
  • Możliwości rozwoju w środowisku międzynarodowym;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze