Spedytor

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Spedytor
Miejsce pracy: Siedlce
Numer: StPr/24/2189
OBOWIĄZKI:
Organizacja i planowanie transportu, monitorowanie przewozu i kontakt z kierowami, kontakt z kontrahentami, poszukiwanie nowych zleceń spedycyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

obsługa komputera, komunikatywność, praca pod presją czasu

Miejsce pracy:

Siedlce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach