Sprzątacz

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
Sprzątacz
Miejsce pracy: Zdunowo
Numer: StPr/24/0460
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie hali produkcyjnej, mycie linii produkcyjnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: hiszpański, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Znajomość języka hiszpańskiego wymagana w celu łatwiejszej komunikacji między pracownikami. Gotowość do pracy w porze nocnej.

Miejsce pracy:

Zdunowo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku