Sprzątaczka

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Rogozino
Numer: StPr/24/0223
OBOWIĄZKI:
Ogólne utrzymanie czystości i porządku na terenie obiektu. Sprzątanie pomieszczeń biurowych. Wyrzucanie śmieci z koszy oraz ich dezynfekcja. Mycie na mokro podłóg.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

program skierowany do kobiet zarejestrowanych jako osoby bezrobotne

Miejsce pracy:

Rogozino


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Najnowsze oferty pracy:

Manager / Managerka projektu biznesowego

wczoraj

NORMA Mariusz Bebłowski

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji

Sekretarka / Asystentka biura z prawem jazdy

wczoraj

NORMA

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Sprzątaczka

2024-04-26

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

mazowieckie / Sokołów Podlaski

zgodnie ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: [Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na...

Więcej informacji

Woźny

2024-04-25

Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

mazowieckie / Żuromin

- sprzątanie pomieszczeń szkolnych w przydzielonym rejonie,- okresowe mycie okien,- prace porządkowe wokół szkoły,- doglądanie szafek uczniowskich,-...

Więcej informacji