Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Marysinek
Numer: StPr/24/0595
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sprzątanie innych wyznaczonych miejsc.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Marysinek


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Najnowsze oferty pracy:

Projektant / Kosztorysant instalacji HVAC

dzisiaj

Probon Sp. z o.o.

mazowieckie / Tarczyn

Więcej informacji

Specjalista / Specjalistka ds. Zasobów Ludzkich (Rynki Międzynarodowe)

dzisiaj

Victor Energy Sp.zo.o.

mazowieckie / Warszawa, Praga-Północ

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Pracownik Sprzątający

dzisiaj

Dax Cosmetics Sp. z o.o.

mazowieckie / Duchnów, Spacerowa 18

Zadania: dbanie o porządek na obszarze produkcji i magazynu praca zgodnie z harmonogramem i wytycznymi jakościowymi Oczekujemy: sumienności zaangażowania

Więcej informacji

Pracownik Serwisu Sprzątającego

dzisiaj

Dussmann Polska Sp.z o.o.

mazowieckie / Radom

Oferujemy: Dobra, stabilna praca – umowa zlecenie, TERMINOWE WYPŁATY! Wsparcie Zespołu i przełożonego, Elastyczny grafik. Oczekujemy: Chęci do podjęcia...

Więcej informacji