Sprzątacz/sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Sprzątacz/sprzątaczka
Miejsce pracy: Umiastów
Numer: StPr/24/0225
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie po budowie. Mycie okien, odkurzanie podłogi, mycie drzwi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

obowiązkowość, dokładność, chęci do pracy

Miejsce pracy:

Umiastów


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Najnowsze oferty pracy:

Serwisant maszyn budowlanych (dział maszyn do głębokiego fundamentowania)

dzisiaj

Liebherr Polska Sp. z o.o.

mazowieckie / Rusiec (pow. pruszkowski, gm. Nadarzyn), k. Nadarzyna

Więcej informacji

Operator maszyn

dzisiaj

ManpowerGroup

mazowieckie / Błonie

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Pracownik sprzątający

dzisiaj

ISS Facility Services Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa, ul. Postępu

Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym: Sprzątanie biura, kuchni i toalet Odkurzanie wykładzin Mycie ekspresów Codzienne...

Więcej informacji

Pracownik sprzątający

dzisiaj

ISS Facility Services Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa, ul. Postępu

Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym: Sprzątanie kuchni i toalet Mycie ekspresów Codzienne opróżnianie kosz Uzupełnianie...

Więcej informacji