Sprzedawca na telefon

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Jabłonowo (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola), Jabłonowo
Numer: StPr/24/2179
OBOWIĄZKI:
aktywna sprzedaż produktów wietnamskich przez telefon, telefoniczne dostarczanie klientom wietnamskim informacji o produktach firmy, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku wietnamskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

mile widziana znajomość języka wietnamskiego

Miejsce pracy:

Jabłonowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie