Sprzedawca w wietnamskim sklepie odzieżowym

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Wólka Kosowska
Numer: StPr/24/0794
OBOWIĄZKI:
sprzedaż towarów i przyjmowanie zapłat na zakupiony przez klienta produkt, wydawania klientom paragonów, faktur czy rachunków, odbieranie dostarczanego do sklepu towaru i kwitowanie jego odbioru, dbanie o należytą ekspozycję towarów wewnątrz sklepu i zewnętrznych witrynach, pakowanie produktów zakupionych przez klientów, wykonywanie raportów ze sprzedaży, prezentacja na prośbę klienta określonych towarów oraz przekazywanie na ich temat wszelkich, niezbędnych informacji, udzielanie klientom rad dotyczących zgłaszanych przez nich wątpliwości, kontakt z klientami i kierownictwem wietnamskojęzycznym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: wietnamski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wólka Kosowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie