Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Gostynin
Numer: StPr/24/0338
OBOWIĄZKI:
rozkładanie towarów, obsługa kasy fiskalnej, terminala, obsługa klienta, sprzedaż towarów w branży spożywczej, prowadzenie podstawowej dokumentacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, mile widziane: dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Gostynin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

Najnowsze oferty pracy:

Operator produkcji / Operator rozlewu (m/k)

dzisiaj

Trenkwalder

mazowieckie / Pilawa

Więcej informacji

Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju i szkoleń

dzisiaj

Bank Pocztowy S.A.

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Sprzedawca - Doradca Klienta Wólczanka

dzisiaj

VRG S.A.

mazowieckie / Warszawa, Westfield Mokotów

Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, aktywna sprzedaż naszych produktów, dbanie o ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku marki....

Więcej informacji

Doradca / Doradczyni klienta

dzisiaj

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa, Białołęka

Jakie zadania na Ciebie czekają? sprzedaż produktów i usług w swoim sektorze, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby klientów; realizacja i...

Więcej informacji