Starszy Kontroler ds. Ryzyka Operacyjnego w Dziale Zarządzania Ryzykiem Procesów

Miejsce pracy: Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96
Zakres obowiązków na tym stanowisku będzie obejmował:
  • Zarządzanie ryzykiem poprzez identyfikację, kwantyfikację i ograniczenie wszelkiego ryzyka, które wpływa lub jest związane ze strategią biznesową jej realizacją.
  • Analiza trendów i rekomendacja strategii związanych z zarządzaniem ryzykiem.
  • Ocena i monitorowanie wdrożonego zarządzania ryzykiem.
  • Konsultacje z menedżerami i wsparcie zarządu w zakresie zarządzania ryzykiem.
  • Koordynacja Rejestru/ Matrycy Ryzyk.
  • Monitorowanie i ocena możliwych i/lub przyszłych ryzyk.
  • Stałe aktualizowanie i identyfikowanie wszelkich błędów w systemie zarządzania ryzykiem i ich wpływów na ORSA.
  • Monitorowanie wewnętrznych kontroli oraz raportów, jak również nadzór i aktualizacja wytycznych i polityk w obszarze bezpieczeństwa (ang. Governance).
Oczekiwania względem kandydatów:
  • Wykształcenie wyższe (kierunki: finanse/zarządzanie ryzykiem/ekonomia/metody ilościowe/ekonometria/ prawo/audyt).
  • 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku i zakresie wykonywanych zadań związanych z kontrolą wewnętrzną, audytem, compliance, zarządzaniem ryzykiem, w audycie zewnętrznym i/lub w międzynarodowej grupie lub w firmie doradczej.
  • Znajomość regulacji prawnych i dobrych praktyk w obszarze zarządzania ryzykiem, w tym ryzykiem operacyjnym.
  • Doświadczenie w prowadzeniu audytów i/lub kontroli.
  • Umiejętność dokumentowania i samodzielnego prezentowania wyników pracy.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)- poziom min. B2.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
Mile widziane:
  • Doświadczenie w BIG 4.
  • Znajomość systemu kontroli wewnętrznej, w tym praktyczna znajomość modelu COSO.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo.
  • Pracę w modelu hybrydowym.
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe).
  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover.
  • Grupowe ubezpieczenie NNW.
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”.
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.