Starszy magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Miejsce pracy: Chlebnia
Numer: StPr/24/0143
OBOWIĄZKI:
Kompletacja zamówień klienta. Rozładunki i załadunki samochodów. Praca na systemie magazynowym. Obsługa wózków widłowych. Praca ze skanerem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem (wymagany staż - lata: 2)
Uprawnienia: Dwuletnie doświadczenie w obsłudze wózka jezdniowego i obsłudze skanera.
Uprawnienia: obsługa skanera ręcznego

Wymagania inne:

Min. roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku magazyniera. Mile widziana komunikatywna znajomość języka ukraińskiego i języka rosyjskiego. Dźwiganie ciężarów bez przekroczenia dopuszczalnych norm.

Miejsce pracy:

Chlebnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim