Stażysta w sekcji epidemiologii

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Numer: StPr/24/0105
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z rolą i zadaniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Zapoznanie się z dokumentacją obowiązującą w Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Prace administracyjno-biurowe. Zapoznanie się i praca z dokumentacją służbową. Uzupełnianie danych przy pomocy systemów informatycznych. Prowadzenie punktu przyjęcia prób.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: obsługa komputera (znajomość programów MS-Office)

Wymagania dodatkowe:

Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

kreatywność, łatwość pracy z aktami prawnymi

Miejsce pracy:

Grodzisk Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim