Stolarz - Operator Piły Panelowej

Ogłoszenie numer: 8927956, z dnia 2024-04-08

Jesteśmy firmą z 30-letnim doświadczeniem w branży stolarskiej. Posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale poszerzamy ofertę o nowe wzory, usługi i wyroby również niestandardowe. Mając na uwadze jak najlepszą obsługę Klienta inwestujemy w rozwój i informatyzację naszej firmy.

Miejsce pracy: Warszawa, Bielany

Opis stanowiska

  • obsługa piły panelowej oraz okleiniarki prostoliniowej i krzywoliniowej
  • utrzymywanie standardów pracy i jakości
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • współpraca z innymi działam

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze piły panelowej / okleiniarki prostoliniowej i krzywoliniowej
  • dokładność i sumienność
  • samodzielność

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • praca w pełnym wymiarze godzin w trybie 2-zmianowym
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz