Tartacznik

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku
Tartacznik
Miejsce pracy: Rzeczniów-Kolonia
Numer: StPr/24/0335
OBOWIĄZKI:
Przerabianie surowców drzewnych na materiały tarte oraz obsługa maszyn tartacznych. Do zadań tartacznika należy przyjęcie oraz przygotowanie surowców, wykonanie przetarcia, manipulacja materiałów tartych, prowadzenie procesów suszenia i impregnacji materiałów tartych, sortowanie ich, magazynowanie oraz przygotowanie do wysyłki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rzeczniów-Kolonia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku