Team Leader Zespołu Księgowego

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 150 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audycie, doradztwie podatkowym oraz konsultingu biznesowym.

Miejsce pracy: Warszawa, Rondo Daszyńskiego

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie pracą zespołu księgowego, a także monitorowanie efektywności,
  • Wdrażanie rozwiązań systemowych i/ lub optymalizacji w procesach realizowanych na rzecz Klientów,
  • Wprowadzenie oraz opieka merytoryczna nad nowymi pracownikami, mentoring obecnie zatrudnionych,
  • Nadzór nad ewidencją operacji gospodarczych, rozliczeniami podatkowymi, sprawozdaniami finansowymi, a także raportami miesięcznymi i rocznymi dla Klientów.

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze finansów,
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów o rachunkowości i prawa podatkowego,
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub z dziedzin pokrewnych,
  • Umiejętność delegowania zadań i egzekwowania ich wykonania,
  • Doświadczenie w pracy z Klientem (umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, negocjacji oraz mediacji),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min B2).

Dodatkowo, mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze finansów.

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym i wspierającym się zespole,
  • Realizację wielu ciekawych i różnorodnych projektów,
  • Po okresie wdrożenia zapewniamy możliwość pracy hybrydowej (2 dni biuro / 3 dni home office),
  • Stosujemy elastyczne godziny pracy – możesz zacząć między godziną 7 i 9,
  • Zapewniamy opiekę medyczną w sieci Enel-Med.,
  • Na preferencyjnych warunkach oferujemy kartę MultiSport i ubezpieczenie grupowe,
  • Świętujemy okrągłe rocznice pracy - ponad 20% osób pracuje z nami ponad 10 lat!