Technik dentystyczny

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/24/0353
OBOWIĄZKI:
Licowanie zębów (podbudowy cyrkonowe). Projektowanie szablonów chirurgicznych. Projektowanie zębów w 3D. Obsługa oprogramowanie dla frezarek dentystycznych. Obróbka protez dentystycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

1 rok doświadczeniaumiejętności napalania ceramiki na podbudowach cyrkonowych, projektowanie szablonów chirurgicznych, projektowanie zębów w 3D

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku