Technik farmaceutyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie
Technik farmaceutyczny
Miejsce pracy: Żuromin
Numer: StPr/24/0188
OBOWIĄZKI:
wydawanie leków, obsługa klientów, sporządzenie leków, obsługa programu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: technik farmaceutyczny


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żuromin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Najnowsze oferty pracy:

Software Engineer - Automation and Augmentation Technologies

dzisiaj

Aon

mazowieckie /

Więcej informacji

Kontroler Jakości

dzisiaj

YANGO Sp. z o.o.

mazowieckie / Opacz-Kolonia, 500m od granicy Warszawy

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Technik Farmaceutyczny

2024-05-19

Cosmedica

mazowieckie / Warszawa, al. Wilanowska 89

Co możemy zaoferować? Szkolenia prowadzone w miejscu pracy przez Trenera Wewnętrznego Codzienne wsparcie Głównego Farmaceuty Stabilne zatrudnienie w...

Więcej informacji

Technik Farmaceutyczny

2024-05-19

Cosmedica

mazowieckie / Warszawa, al. Rzeczypospolitej 1

Co możemy zaoferować? Szkolenia prowadzone w miejscu pracy przez Trenera Wewnętrznego Codzienne wsparcie Głównego Farmaceuty Stabilne zatrudnienie w...

Więcej informacji