Technik Farmacji w dziale Farmacji Szpitalnej

Lokalizacja: Warszawa, ul. Św. Wincentego 103

Szpital Św. Wincentego ze spółki Grupy LUX MED, zlokalizowany przy ul. Św. Wincentego 103 w Warszawie, zatrudni Technika Farmacji.

My zadbamy o:
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na pełen etat;
  • możliwość podjęcia współpracy od listopada 2024 r.;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Nasze oczekiwania wobec Ciebie:
  • dyplom technika farmacji;
  • zaświadczenie o wpisie do rejestru zawodów medycznych;
  • min. roczny staż pracy w aptece otwartej lub szpitalnej;
  • otwartość na Pacjenta i troska o jego zdrowie;
  • dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność.
Twoimi zadaniami będą m.in.:
  • czynności w zakresie uprawnień zawodowych zgodnych z prawem farmaceutycznym związane z prawidłowym funkcjonowaniem Działu Farmacji Szpitalnej w zakresie gospodarki lekami i wyrobami medycznymi;
  • przyjmowanie produktów leczniczych do apteki szpitalnej;
  • wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych komórkom organizacyjnym Szpitala;
  • kontrola ilości wydawanych preparatów, nadzór nad prawidłowym stanem ilościowym produktów;
  • udzielanie informacji o lekach personelowi medycznemu oraz pacjentom;
  • prowadzenie ewidencji w zakresie dokumentacji produktów.