Technik / Konserwator Obiektu

Miejsce pracy: Klaudyn
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną) od początku zatrudnienia
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • kartę Multisport
Twój zakres obowiązków:
  • prace remontowe i budowlane związane z infrastrukturą firmy
  • udział w montażu i instalacji nowo zakupionych urządzeń
  • wykonywanie podłączeń i naprawy elektrycznych na terenie zakładów
  • zaopatrzenie działu w części zamienne i materiały w celu zapewnienia ciągłości prac
Nasze wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowane kierunki elektryka, elektromechanika, automatyka)
  • zdolności techniczne i manualne
  • znajomości podstawowych narzędzi i technik naprawczych
  • umiejętności pracy zgodnie z wytycznymi technicznymi i procedurami bezpieczeństwa
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane)