Technik Laboratoryjny

Technik Laboratoryjny
Miejsce pracy: Warszawa, Plac Konesera 12, bud. M​
Od kandydatów oczekujemy:
  • ukończonych studiów pierwszego stopnia na kierunku o charakterze przyrodniczym (biologia, biotechnologia, biochemia, bioinżynieria) ​- warunek konieczny,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zapoznanie się z tekstami branżowym i literaturą naukową z zakresu niepłodności,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • wiedzy z zakresu biologii rozrodu i hodowli komórek,
  • dokładności, rzetelności i poczucia odpowiedzialności,
  • chęci rozwoju i samodoskonalenia,
  • umiejętności pracy w grupie,
  • udokumentowane doświadczenie w pracy laboratoryjnej (praktyki, wolontariaty) - mile widziane​,
  • jeżeli masz już pierwsze doświadczenia w embriologii, to z pewnością je docenimy.
Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • prace w laboratorium oraz pracowni badania nasienia,
  • wykonywanie badań nasienia, przekazywanie danych i opracowywanie wyników,
  • preparatyka nasienia do inseminacji oraz do zapłodnień pozaustrojowych.
Jak będzie wyglądać nasza współpraca?
  • zatrudnienie na 3/4 etatu w oparciu o umowę o pracę,
  • jasna ścieżka rozwoju zawodowego,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy laboratoryjnej w Klinice Leczenia Niepłodności,
  • stabilna i interesująca praca w zespole doświadczonych profesjonalistów,
  • rozwijanie swojej wiedzy,
  • prywatna opieka medyczna w Medicover dla Ciebie i Twojej rodziny wraz z pakietem sportowym - całość finansowana dla Ciebie przez Medicover,
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits.

Najnowsze oferty pracy:

Kundenberater mit Deutsch / Doradca klienta z językiem niemieckim

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji

Pracownik Magazynu

dzisiaj

Praca.pl Sp. z o.o.

mazowieckie / Pruszków

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Młodszy Asystent / Młodsza Asystentka Diagnostyki Laboratoryjnej

dzisiaj

Synevo Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa, Bielany, ul. Dzika 4

Opis stanowiska: Wykonywanie analiz i badań laboratoryjnych; Autoryzacja badań; Obsługa aparatury medycznej; Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej....

Więcej informacji

Młodszy asystent diagnostyki laboratoryjnej

2024-04-26

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

mazowieckie / Warszawa

Wykonywanie analiz laboratoryjnych z zakresu hemostazy, Obsługa systemu laboratoryjnego, Prowadzenie dokumentacji. Wykształcenie wyższe kierunkowe, Czynne...

Więcej informacji