Technik Obsługi Obiektu

STRABAG PFS należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego.

Miejsce pracy: Płock
Zadania:
  • bieżąca eksploatacja, konserwacja instalacji i urządzeń budynkowych:  instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, klimatyzacyjne, grzewcze, wentylacyjne ( Galeria Mosty)
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń
  • usuwanie awarii
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • raportowanie zgodnie z procedurami
Wymagania:
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie o kierunku technicznym
  • doświadczenie zawodowe w obsłudze technicznej obiektów wielkopowierzchniowych
  • znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i
  • klimatyzacyjnych, niskoprądowych, systemów BMS
  • uprawnienie energetyczne zakresie eksploatacji urządzeń Gr.1 powyżej 1 kV
  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii
  • umiejętność pracy w zespole, praca w systemie zmianowym: 7:00-15:00/13:00-21:00
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane), zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na umowę zlecenia
  • opiekę zdrowotną Luxmed, ubezpieczenie, Multisport
  • bardzo dobrą atmosferę nastawioną na rozwój i dzielenie się wiedzą,