Technik serwisu

Ogłoszenie numer: 8964940, z dnia 2024-04-25

Jesteśmy autoryzowanym serwisem sprzętu AGD marek De’Longhi, Kenwood i Braun. Dynamicznie rozwijamy się, dlatego szukamy nowych osób, które wspólnie z nami chciałyby budować nowoczesny i przyjazny serwis. Niedawno przeprowadziliśmy się do nowego miejsca, dostosowanego do specyfiki prowadzonej działalności, w którym zapewniamy naszemu zespołowi doskonałe warunki pracy.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Diagnoza oraz wykonywanie napraw sprzętu AGD
  • Kwalifikacja napraw gwarancyjnych
  • Przygotowanie zamówień części zamiennych
  • Dbanie o stan magazynowy
  • Udzielanie odpowiedzi na pytania Klientów
  • Obsługa systemu zgłoszeń

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne i/lub minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy
  • Terminowość i rzetelność
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praktyczna znajomość budowy i funkcjonowania urządzeń marek De’Longhi, Kenwood, Braun będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowę o pracę / zlecenie / B2B
  • Nowoczesne i przyjazne miejsce pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Parking dla pracowników
  • Możliwość uzyskania uprawnień
  • Możliwość wpływu na rozwój firmy
  • Zróżnicowany zespół
  • Praca stacjonarna (w serwisie)
  • Nielimitowana liczba kaw do wypicia każdego dnia :)