Zbieracz grzybów

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Miejsce pracy: Nasiłów (pow. siedlecki, gm. Paprotnia), Nasiłów
Numer: StPr/24/0858
OBOWIĄZKI:
Zbiór pieczarek lub innych grzybów jadalnych na halach uprawowych z osobami z Ukrainy, sortowanie zebranego asortymentu. Nienormowany czas pracy w godzinach 7.00 do 22.00, rownież w dni wolne ustawowo.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

staż pracy mile widziany, umiejętność pracy w zespole, komunikatywna znajomość języka ukrainskiego lub rosyjskiego, spryt, gotowość do pracy w nienormowanych godzinach oraz w dni wolne ustawowo

Miejsce pracy:

Nasiłów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 770 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach