Specjalista ds. koordynacji oraz rekrutacji pracowników tymczasowych z językiem ukraińskim

Miejsce pracy: Warszawa, Ursus
Zakres obowiązków:
  • wsparcie Pracowników w pracy i aklimatyzacji
  • zapewnieniu przepływu informacji pomiędzy Pracownikami - Klientem – Centralą
  • rekrutacja pracowników z Azji oraz Ukrainy
  • koordynację przyjazdów pracowników, mieszkań pracowniczych
  • budowanie długofalowych relacji z pracownikami
  • planowanie pracy, zarządzanie absencją i rotacją pracowników
  • wyjazdy służbowe
Wymagania:
  • biegła znajomość j. polskiego oraz ukraińskiego, angielskiego
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w agencji pracy
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomość przepisów dotyczących zatrudnienia cudzoziemców na terenie Polski
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie oraz umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie miesięczne I atrakcyjne premie uzależnione od wyników
  • pracę w przyjaznym zespole specjalistów chętnie dzielących się wiedzą