Doradca Handlowy

Miejsce pracy: Warszawa, Włochy
Zakres obowiązków:
  • Organizacja i przeprowadzanie spotkań z klientami;
  • Kontakt z klientami telefonicznie i drogą mailową;
  • Negocjowanie warunków sprzedaży;
  • Przygotowanie dokumentów i umów;
  • Pozyskiwanie nowych klientów;
  • Tworzenie ofert sprzedaży i ich zarządzanie w systemie CRM;
  • Promocja produktów i usług firmy;
  • Udział w targach branżowych;
  • Budowanie relacji z partnerami biznesowymi.
Wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży, preferencyjnie w branży budowlano-remontowej;
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • Zdolność do nawiązywania kontaktów i budowania relacji;
  • Samodzielność w organizacji pracy i zarządzaniu czasem;
  • Motywacja do osiągania celów sprzedażowych.
Oferujemy
  • Wynagrodzenie prowizyjne zależne od wyników;
  • Elastyczny grafik (praca hybrydowa);
  • Wsparcie mentora na starcie;
  • Biuro w dobrej lokalizacji i narzędzia pracy;
  • Pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie;
  • Możliwość wprowadzania własnych inicjatyw;
  • Eventy integracyjne i inne benefity.