Doradca Klienta B2B

Doradca Klienta B2B
Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów
Zadania:
  • bezpośredni kontakt oraz pozyskiwanie klientów B2B
  • uczestnictwo w imprezach promujących markę
  • nastawienie na realizację założonych celów
Wymagania:
  • znajomość Microsoft Office
  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • praca w godzinach 8:30-16:30
  • od poniedziałku do czwartku pracujemy 30 minut dłużej, aby w piątek móc skończyć 2 godziny wcześnie
  • premie kwartalne
  • zniżki pracownicze
  • integracje firmowe
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Najnowsze oferty pracy:

Pracownik wsparcia klienta linii lotniczych (jęz. niemiecki)

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji

Doradca ds. Podróży z Językiem Norweskim

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa, Aleja Solidarności 171

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Doradca Handlowy

2024-08-29

RSU Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa, Włochy

Zakres obowiązków: Organizacja i przeprowadzanie spotkań z klientami; Kontakt z klientami telefonicznie i drogą mailową; Negocjowanie warunków...

Więcej informacji

Młodszy Doradca ds. sprzedaży pojazdów ciężarowych z j. angielskim i j. rosyjskim

2024-08-23

Class Trucks

mazowieckie /

Miejsce Pracy: Rawa Mazowiecka, ul. Mszczonowska 35 Nasze miejsce pracy znajduje się w małym miasteczku Rawa Mazowiecka przy trasie S8. Większość naszego...

Więcej informacji