Elektromechanik utrzymania ruchu

Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla budownictwa, wentylacji i klimatyzacji. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna, troska o środowisko. Firma działa w trzech obszarach branży budowlanej: wentylacja i klimatyzacja, profile budowlane (systemy dachowe i elewacyjne) oraz hale o konstrukcji stalowej. W Polsce siedziba główna zlokalizowana jest w Wieruchowie (gmina Ożarów Mazowiecki).

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Twój zakres obowiązków
  • Konserwacja i naprawa maszyn produkcyjnych oraz sprzętu elektrycznego;
  • Utrzymanie ciągłości ruchu parku maszynowego;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie min. średnie - kierunkowe elektryczne;
  • Mile widziane doświadczenie mechaniczne;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Doświadczenie: minimum rok na podobnym stanowisku;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Kreatywność, chęć znajdowania rozwiązań i samodzielność w działaniu.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę;
  • Dwie zmiany: 6:00-14:00 i 14:00-22:00;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne benefity (opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, pikniki rodzinne, obchodzenie jubileuszy oraz inne akcje wspierające satysfakcję i integracje pracowników;
  • Szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne umożliwiające rozwój dalszych kwalifikacji oraz umiejętności zawodowych;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole.