Hydraulik

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Hydraulik
Miejsce pracy: Siedlce
Numer: StPr/24/0809
OBOWIĄZKI:
Montaż instalacji zimnej i ciepłej wody, instalacji kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania zgodnie z dokumentacją projektową i zaleceniami nadzoru technicznego. Wykonywanie prób szczelności. Regulacja i płukanie instalacji. Usuwanie awarii instalacji. Praca na dwie zmiany w godzinach od 5.45 do 21.45, również w dni wolne ustawowo. Pierwsza umowa na czas określony, docelowo na czas nieokreślony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:

książeczka sanitarno – epidemiologiczna lub gotowość do wyrobienia, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, gotowość do pracy dwuzmianowej oraz w dni wolne ustawowo

Miejsce pracy:

Siedlce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach