Hydraulik

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim
Hydraulik
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski
Numer: StPr/24/0214
OBOWIĄZKI:
Konserwacja instalacji wod-kan.c-o, parowych, wentylacji i ciepłej wody; Usuwanie awarii w zakresie instalacji hydraulicznych, parowych i wentylacji; Przeprowadzanie bieżących i okresowych kontroli maszyn, urządzeń technicznych i pomp; Obsługa nadzór i konserwacja kotła parowego i stacji zmiękczania wody, hydroforni i stacji uzdatniania wody; przyjmowanie telefonicznych zgłoszeń i dokonywanie napraw w zakresie swoich obowiązków, wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

staż pracy 2-3 lata

Miejsce pracy:

Sokołów Podlaski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 630 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim