Inżynier Serwisu /Automatyk

Ogłoszenie numer: 9223471, z dnia 2024-09-08

Miejsce pracy: Józefów

Opis stanowiska

  • Wykonywanie rutynowych konserwacji, napraw i inspekcji systemów wyrzutni rakietowych Chunmoo (HOMAR-K)  zgodnie z instrukcjami serwisowymi;
  • Wykonywanie diagnoz oraz identyfikacja usterek na sprzęcie;
  • Realizacja napraw zarówno w centrum serwisowym, jak i podczas wyjazdów służbowych;
  • Współpraca z zespołem serwisowym w celu efektywnego rozwiązywania problemów technicznych;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzonymi naprawami;
  • Pomoc w opracowywaniu i wdrażaniu planów konserwacji i serwisu dla klientów, w koordynacji z Przedstawicielami biura obsługi klienta i centralą Hanwha Aerospace;
  • Współpraca z zespołem obsługi klienta, przekazywanie spostrzeżeń z terenu, w tym opinii klientów i proponowanie możliwego ulepszenia produktów.

Wymagania

  • Praktyczna znajomość systemów sterowania i automatyki przemysłowej,
  • Znajomość technologii i komponentów hydraulicznych oraz ich zastosowań w systemach sterowania,
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych w systemach automatyki,
  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych i elektronicznych oraz dokumentacji technicznej w języku angielskim,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z serwisowaniem i konserwacją systemów automatyki przemysłowej,
  • Dobra znajomości języka angielskiego;
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole;
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: automatyka, mechatronika, inżynieria mechaniczna, elektronika, informatyka przemysłowa lub pokrewne, alternatywnie: średnie techniczne z odpowiednim doświadczeniem zawodowym,
  • Gotowość do podróży służbowych;
  • Odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Znajomość systemów obronnych, sprzętu i ich obsługi będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • umowę na pełny etat (3 miesiące okres próbny + czas nieokreślony);
  • samochód do użytku służbowego;
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny;
  • kartę lunchową;
  • punkty w Kafeterii które możesz wymienić na co chcesz (kartę Multisport lub vouchery).