Technik serwisowy w dziedzinie automatyki przemysłowej

Ogłoszenie numer: 9234001, z dnia 2024-09-12

Miejsce pracy: Józefów

Opis stanowiska

  • Rutynowa konserwacja, naprawa i inspekcja systemów rakietowych Chunmoo (HOMAR-K), zgodnie z procedurami;
  • Diagnostyka i identyfikacja usterek sprzętowych;
  • Przeprowadzanie napraw lokalnie i w terenie;
  • Współpraca z zespołem serwisowym w rozwiązywaniu problemów technicznych;
  • Dokumentacja wykonanych napraw;
  • Współpraca w opracowywaniu strategii konserwacji i współpraca z klientem;

Wymagania

  • Znajomość automatyki przemysłowej i systemów sterowania;
  • Umiejętność diagnozowania problemów technicznych;
  • Umiejętność interpretacji schematów technicznych;
  • Minimum 3 lata doświadczenia w serwisie automatyki przemysłowej;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie z doświadczeniem;
  • Gotowość do podróży służbowych;

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat;
  • Samochód służbowy;
  • Pakiet medyczny dla pracownika i rodziny;
  • Benefity w postaci karty lunchowej i punktów Kafeterii.