Inżynier Serwisu

Ogłoszenie numer: 8913775, z dnia 2024-04-16

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży automatycznej identyfikacji towarów oraz fleksograficzna i cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych i opakowań RSC Auto ID Distribution, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Płytowa 2

Opis stanowiska

  • diagnoza i usuwanie awarii drukarek termo-transferowych, terminali przemysłowych i urządzeń aplikujących etykiety, zarówno lokalnie w siedzibie firmy jak i na liniach produkcyjnych w zakładach przemysłowych klientów
  • udział w przeglądach, instalacjach, wdrożeniach i uruchomieniach urządzeń aplikujących etykiety na liniach produkcyjnych
  • przygotowanie zestawów urządzeń, komponentów dedykowanych i dokumentacji technicznej dostosowanych do szczególnych wymagań klienta
  • bezpośrednie wsparcie dla klientów przy realizacji umów serwisowych.
  • raportowanie w/w działań
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w tym wsparcie sprzedaży

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (mechatronika, elektronika, automatyka, budowa maszyn)
  • zainteresowanie automatyką przemysłową (w szczególności w zakresie urządzeń końca linii produkcyjnej)
  • mile widziane doświadczenie w zakresie serwisu i obsługi w/w urządzeń
  • doświadczenie w zakresie obsługi i serwisu urządzeń do automatycznej identyfikacji szczególnie firmy Zebra Technologies
  • umiejętność czytania i rysowania (mile widziane) schematów elektrycznych
  • wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki i elektryki przemysłowej
  • mile widziana znajomość programów inżynierskich CAD, rysunku technicznego
  • umiejętność wykonywania podstawowych czynności warsztatowych
  • gotowość do wyjazdów służbowych – prawo jazdy kat. B
  • samodzielność w działaniu i silna orientacja na współpracę z klientem
  • dodatkowym atutem są aktualne uprawnienia SEP

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system motywacyjny i warunki wynagrodzenia
    niezbędne narzędzia pracy, telefon i laptop służbowy
  • szkolenia branżowe
  • możliwość finansowania studiów w tym podyplomowych